Cross Car në Shqipëri, ndiqni specialen në TV Klan

0
30

Në emisionin e radhës “Jo vetëm modë” në Tv Klan i është kushtuar një kronikë speciale pilotit kampion të Kampionatit Kombëtar të Kartingut 2020, Gentjan Shaqiri dhe disiplinës më të re në motorsportin shqiptar, Cross Car. Kronikën speciale mund ta ndiqni nga minuta 11:40. Shikim të këndshëm.

https://www.youtube.com/watch?v=JzPnBj3Cnm8

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here