- Advertisement -
22.5 C
Tirana
Tuesday, July 23, 2024

CATEGORY

Autoskaner

AUDI A8

Kudo luksi ndërthuret me një frymë absolute teknologjike, duke përfshirë të gjitha aspektet e këtij modeli. Duke filluar nga siguria. Po për sa i...

ALFA ROMEO STELVIO QUADRIFOGLIO

Fuqi e lartë, madje shumë e lartë. Shoqëruar nga një manovrueshmëri e jashtëzakonshme, e cila e transformon çdo kilometër në një eksperiencë tejet të...

CITROËN C3 AIRCROSS

Dizajni origjinal, i domosdoshëm për t’u dalluar nga modelet e tjera kompakte SUV, është i pranishëm në këtë model tek i cili shprehet një...

RANGE ROVER VELAR

E pozicionuar mbi modelin Evoque dhe poshtë atij Sport, për plotësimin e familjes më ekskluzive të markës britanike. Cilësitë off-road janë po ato dhe...

JEEP COMPASS

Është SUV-i që plotëson gamën e kompanisë amerikane, duke u pozicionuar midis Renegade dhe Cherokee. Dizajn i realizuar, brendësi e këndshme, shoqëruar nga një...

SKODA KODIAQ

SUV-i parë me përmasa të mëdha i kompanisë çeke dallohet nga një kabinë e gjerë me një prakticitet përdorimi të lartë. Më e shkathët...

AUDI Q5 2.0 TDI 190 KF QUATTRO S TRONIC DESIGN

Një nga klasiket e kompanisë nga Ingolstadt rikthehet e rinovuar. Konfigurimi është po i njëjti, duke filluar nga përmasat. Për sa i përket pjesës...

TOYOTA C-HR

1.8 HYBRID CVT STYLE Crossover-i i ri japonez fokusohet shumë tek dizajni. Gjithashtu ky version është bazuar në platformën e modelit Prius, e cila në...

ALFA ROMEO GIULIA

Rikthehet diferenciali prapa, së bashku me një dinamicitet lëvizjeje të përkryer. Për kënaqësinë e të pasionuarve. Gjithashtu, pa komplekse inferioriteti. Diçiturë: Seti fotografik është realizuar në...

FORD EDGE

Karakter i vendosur, si në stil ashtu edhe gjatë drejtimit. SUV-i amerikan që zbarkon në Europë është më i shkathët nga sa pritej. Shumë...

Latest news

- Advertisement -

ETEC 2022/ Uniforma Zyrtare e ekipit që do të përfaqësojë Shqipërinë

Uniforma Zyrtare e ekipit që do të përfaqësojë Shqipërinë në Konkursin Evropian Edukativ për Sigurinë Rrugore (ETEC) që do të zhvillohet më 24-27 Shtator...

ETEC 2022/ Shqipëria në Konkursin Evropian Edukativ për Sigurinë Rrugore

Këtë fundjavë do të jemi në Zadar të Kroacisë në Konkursin Evropian Edukativ për Sigurinë Rrugore (ETEC) për të promovuar #SigurinëRrugore te fëmijët. Shqipëria do të përfaqësohet...

ACA organizon për herë të parë “Digital Motorsport Cup”

Auto Club Albania do të organizojë për herë të parë Digital Motorsport Cup, një event që është risi në vendin tonë. Kompeticioni do të...

Cross Car në Shqipëri, ndiqni specialen në TV Klan

Në emisionin e radhës “Jo vetëm modë” në Tv Klan i është kushtuar një kronikë speciale pilotit kampion të Kampionatit Kombëtar të Kartingut 2020,...

Auto Club Albania prezanton disiplinën më të re në motorsportin shqiptar, Cross Car

Jeni gati për adrenalinë, spektakël dhe risi?! Automobile Club Albania prezanton një disiplinë të re garash që i shtohet motorsportit në Shqipëri. Bëhet fjalë...
- Advertisement -