- Advertisement -
31.5 C
Tirana
Sunday, June 23, 2024

CATEGORY

Autoskaner

ALFA ROMEO STELVIO

Është rinovuar për të ruajtur hapin e kohës. Impiant multimedial plotësisht i rishikuar dhe sistemet e sigurisë Adas të pasuruara me asistencën në drejtim...

FORD PUMA

Emri i referohet një coupé të vogël të së kaluarës. Por, tashmë është një histori tjetër. Jemi përpara një crossover me më shumë hapësirë...

MAZDA CX-30

Modeli i ri crossover i bazuar në modelin “3”, i jep një harmoni të admirueshme CX-30, që të jep kënaqësi në drejtim që në...

NJË SUV ËNDRRASH

Në verën e nxehtë të Vairanos, kupton se ëndrrat materializohen dhe bëhen realitet. Kjo është ajo që ndodhi me Tonale, premtimi i fundit i...

MAZDA3

Si gjithmonë, duke u shmangur nga simfonia e përgjithshme, kompania japoneze paraqet një model MAZDA3 me linja të thjeshta...

RANGE ROVER EVOQUE

Sukses të jashtëzakonshëm falë dizajnit: pra nuk rrezikon dhe evolon në kontekst të vazhdimësisë. Arredimi i brendshëm është mbretëror, komforti në një progres të...

BMW X5

Udhëtim midis shpirtrave të ndryshëm të modelit Suv, i cili, prej origjinës harmonizon praninë e rrotave të larta dhe kënaqësinë e drejtimit. Pavarësisht, se...

SEAT TARRACO

Flamurmbajtësja e stilit të ri të kompanisë nga Martorell, tek e cila bëhet modeli kryesor i gamës, ky Suv iberik është një model për...

JEEP CHEROKEE

Duke vajtur përtej paraqitjeve: ajo që ndryshon nuk është vetëm “vështrimi”. Modeli amerikan crossover tashmë është i mbushur me sisteme asistence në drejtim dhe...

JEEP RENEGADE

Me ristilimin debutojnë njësitë e reja turbo-benzinë, ambicioze dhe të fuqishme, me tre dhe katër cilindra. Të cilat zëvendësojnë njësitë e mëparshme MultiAir dhe...

Latest news

- Advertisement -

ETEC 2022/ Uniforma Zyrtare e ekipit që do të përfaqësojë Shqipërinë

Uniforma Zyrtare e ekipit që do të përfaqësojë Shqipërinë në Konkursin Evropian Edukativ për Sigurinë Rrugore (ETEC) që do të zhvillohet më 24-27 Shtator...

ETEC 2022/ Shqipëria në Konkursin Evropian Edukativ për Sigurinë Rrugore

Këtë fundjavë do të jemi në Zadar të Kroacisë në Konkursin Evropian Edukativ për Sigurinë Rrugore (ETEC) për të promovuar #SigurinëRrugore te fëmijët. Shqipëria do të përfaqësohet...

ACA organizon për herë të parë “Digital Motorsport Cup”

Auto Club Albania do të organizojë për herë të parë Digital Motorsport Cup, një event që është risi në vendin tonë. Kompeticioni do të...

Cross Car në Shqipëri, ndiqni specialen në TV Klan

Në emisionin e radhës “Jo vetëm modë” në Tv Klan i është kushtuar një kronikë speciale pilotit kampion të Kampionatit Kombëtar të Kartingut 2020,...

Auto Club Albania prezanton disiplinën më të re në motorsportin shqiptar, Cross Car

Jeni gati për adrenalinë, spektakël dhe risi?! Automobile Club Albania prezanton një disiplinë të re garash që i shtohet motorsportit në Shqipëri. Bëhet fjalë...
- Advertisement -